Jesteśmy chętne do dzielenia się więdzą

Długotrwałe doświadczenie jak i ciągłe szkolenia pozoliły nam zdobyć wiedzę, którą chętnie się dzielimy. 

Jeśli chcesz zoranizować warsztaty/pogadankę lub szkolenie z tematów około bieliźnianych, chętnie się tym zajmiemy 🙂 

Zapraszamy do kontaktu: szkoły, instytucje, koła gospodyń, zakłady pracy i wszystkich, którzy chcą urozmaicić kobiece spotkania.

Skontaktuj się z nami: +48 662 183 225

Oferujemy:

Szkolenie z zakresu samobadania piersi i profilaktyki raka piersi

Szkolenie składa się z krótkiego wykładu urozmaiconego ciekawą prezentacją multimedialną oraz praktycznym ćwiczeniu samobadania piersi z użyciem specjalnego fantoma.

Wykład brafittingowy

Wykład brafittingowy to ciekawa pogadanka o wszystkich aspektach brafittingu.
Na wykładzie słuchaczki dowiedzą się co to jest brafitting, poznają odpowiedź na pytanie "po co mi dobrze dopasowany biustonosz?", na jakie aspekty zdrowotne wpływa dobrze dopasowana bielizna oraz raz na zawsze rozprawimy się z mitami bieliźnianymi, które szkodliwie nadal funkcjonują w społeczeństwie.

Warsztaty z brafittingu

Nieco bardziej rozbudowaną formą wykładu brafittingowego, jest jego połączenie z praktycznym dopasowaniem biustonoszy.
Na warsztatach uczestniczki będą mogły przymierzyć różne modele biustonoszy, dopasować odpowiednio rozmiar i poczuć na własnej skórze efekt metamorfozy.

Biust w ciąży i podczas karmienia piersią

Specjalnie przygotowany wykład dla przyszłych i młodych mam, które rozpoczynają przygodę z karmieniem piersią.
Uczestniczki dowiedzą się jak zmienia się biust na różnych etapach ciąży i po porodzie. Jakie powinny nosić w tym czasie biustonosze i jak powinny pielęgnować piersi w tym szczególnym czasie.

Biust w RUCHU

Krótki wykład na temat konieczności noszenia dobrego biustonosza sportowego podczas uprawiania aktywności fizycznej.
Ta forma może być świetnym urozmaiceniem eventu na siłowni lub w centrum fitness, która może być połączona z testowaniem biustonoszy sportowych z naszej oferty

Warsztaty
WSPARCIE NA STACIE

Warsztaty prowadzone w imieniu fundacji Wsparcie na Starcie, której misją jest budowanie w nastolatkach pełnej świadomości zdrowia swoich piersi poprzez wyrobienie zdrowych nawyków na całe życie.
Zajęcia włączają edukację z zakresu profilaktyki raka piersi i doboru biustonosza, który ma ogromne znaczenie dla zdrowia fizycznego i mentalnego każdej kobiety.