Bon podarunkowy

PREZENT IDEALNIE DOPASOWANY

Dobrze wiemy jak ciężko trafić z rozmiarem ubrań czy butów bez wcześniejszego przymierzenia… a z bielizną? to już istny roller coaster rozmiarowy, bo przecież zdarza się, że klientka kupuje 3 biustonosze i każdy jest w innym rozmiarze! Niestety różnice wynikają od rozmiarówki stosowanej przez producenta, ciągliwości materiałów czy konstrukcji stanika.

Dlatego jeśli pragniesz podarować kobiecie bieliznę, proponujemy bony podarunkowe, te z pewnością będą idealnie dopasowane 🙂 

IMG_20210917_102235

Jak funkcjonują bony podarunkowe? To proste 🙂

Krok 1

Kupujesz u nas bon podarunkowy na dowolną kwotę (wartość bonu wpisujemy ręcznie).

Krok 2

Obdarowujesz właściwą kobietę: ukochaną, mamę, przyjaciółkę.

Krok 3

A ona w dogodnym terminie (max. 3 miesiące od wydania bonu), pojawia się u nas w sklepie i sama decyduje co sobie wybierze 🙂
Oczywiście z naszą pomocą w kwestii dopasowania idealnego rozmiaru i fasonu bielizny 🙂

Regulamin sprzedaży bonów podarunkowych: 

I. Warunki ogólne

1. Wydawcą Bonu Poadrunkowego (zwanym dalej Wydawcą) jest firma Łukasz Święs ul. Rybna 2, 33-100 Tarnów NIP: 873-300-39-03, prowadząca sklep stacjonarny Brafitting di Claudia pod adresem ul. Rybna 2, 33-100 Tarnów
2. Wydawca zobowiązuje się do przekazania Nabywny Bonu i do przyjmowania płatności realizowanych przy pomocy Bonu za towary nabywane przez Użytkownika.
3. Nabywca zobowiązuje się do przekazania Wydawcy środków pieniężnych w kwocie równej wartości nominalnej Bonu.
4. Wartość Bonu ustalana jest wspólnie między Wydawcą a Nabywcą
5. Bon może być wykorzystany wyłącznie do nabywania towarów w sklepie stacjonarnym Wydawcy
6. Bon nie podlega wymianie na środki pieniężne (gotówkę) w całości lub w części oraz nie może zostać zwrócony Wydawcy
7. Posiadacz bonu podarunkowego jest uprawniony do jego wykorzystania w terminie określonym na dokumencie bonu podarunkowego.
8. Okres ważności bonu podarunkowego wynosi 3 miesiące od dnia jego sprzedaży, zgodnie z datą widniejącą na dokumencie bonu podarunkowego.
9. Niewykorzystanie bonu podarunkowego, zgodnie z terminem określonym w treści dokumentu podarunkowego, jest równoznaczne z utratą ważności bonu podarunkowego i nie stanowi podstawy do wystąpienia jego posiadacza wobec Wydawcy z roszczeniami w tym zakresie.
10. Wydanie Bonu Podarunkowego nie stanowi sprzedaży opodatkowanej podatkiem od towarów i usług (VAT) w rozumieniu obowiązujących przepisów prawa podatkowego. Do bonu towarowego może być wydawany na życzenie klienta dokument KP lub stan salda. Dokument sprzedaży wydawany jest w momencie nabycia produktów.

II. Realizacja Bonu Podarunkowego
1. Posiadacz Bonu Podarunkowego może wykorzystać kwotę wskazaną na dokumencie Bonu Podarunkowego na towary z oferty w sklepie Wydawcy.
2. Bony Podarunkowe muszą zostać wykorzystane jednorazowo w pełnej wartości, bądź w wartości wyższej niż wartość bonu. Nadwyżkę można opłacić w sklepie stacjonarnym Wydawcy (gotówką lub kartą płatniczą).
3. W przypadku niewykorzystania pełnej wartości Bonu Podarunkowego Wydawca nie zwraca różnicy.
4. Wydawca nie odpowiada za zgubienie i/lub uszkodzenie Bonów Podarunkowych przez Klienta. W takich wypadkach duplikaty nie będą wydawane.
5. Wydawca Zastrzega sobie prawo odmowy świadczenia sprzedaży towarów na podstawie bonów podarunkowych, które są nieczytelne, zniszczone, bądź też w jakikolwiek inny sposób nasuwają wątpliwości co do ich autentyczności. W takim przypadku Bon Podarunkowy uznawany jest za nieważny, bez prawa klienta do otrzymania bonu zastępczego.

III. Reklamacje i zwroty
1. Bony podarunkowe nie podlegają zwrotom.
2. Wszelkie reklamacje związane z zakupem Towarów przy użyciu Bonu będą rozpatrywane przez Wydawcę zgodnie z procedurą reklamacyjną obowiązującą w sklepie stacjonarnym. 

IV. Postanowienia końcowe
1. Kupujący Bon Podarunkowy jak również posiadacz Bonu Podarunkowego oświadcza, że zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu, akceptuje jego treść w całości i zobowiązuje się przestrzegać jego zapisów.
2. Zakup Bonu Podarunkowego stanowi potwierdzenie, że kupujący bon podarunkowy jak również posiadacz bonu podarunkowego akceptuje warunki zawarte w niniejszym regulaminie.